Audyt bezpieczeństwa IT

 

Przeprowadzamy w przedsiębiorstwach skany sieci komputerowych  pod względem podatności na zagrożenia związane z cyberatakami. Luka w systemach IT może być wykorzystana przez nieupoważnione osoby lub grupy osób do pozyskania, a nawet usunięcia danych z firmy.

Działanie takie może być dla firmy katastrofalne w skutkach  jeżeli sieć lub sprzęt sieciowy nie jest właściwie zabezpieczony fizycznie i programowo. Weryfikujemy dokumentację i procesy działające w firmach, sprawdzamy poprawność wykonanych kopii zapasowych.

 

Kiedy szczególnie warto zrobić audyt:

  • jeśli jeszcze nigdy nie był robiony,
  • przed wdrożeniowego systemu,
  • przy rozpoczęciu współpracy z nowym partnerem IT,
  • ponadto audyt należy wykonywać cyklicznie. Technologia cały czas się rozwija, więc  warto systematycznie weryfikować aktualność swoich zabezpieczeń.

 

Technology Business Partners

 

Technology Business Partners Sp. z o.o. 

ul. Pożaryskiego 28, lok. 22/101
04-703 Warszawa


tel. kontaktowy: +48 665 056 495
e-mail: biuro@tbp.com.pl

 

NIP:9522203190

REGON:385308828

KRS:0000822896

 

Jak dbamy o Twoje dane, sprawdź tutaj.

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (Technology Business Partners, Pożaryskiego 28, Bud 22, pom. 101, 04-703 Warszawa) w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka