Backup
Acronis-logo-largeH

Niezawodne narzędzia do tworzenia kopii zapasowych

Firmy pracują przez wiele lat na to, aby otrzymać zaufanie i dobre opinie. Dlatego warto zabezpieczyć się przed utratą danych. Acronis Cyber Backup to nie tylko kopie zapasowe, ale również aktywna ochrona danych spełniająca wymagania dzisiejszego rynku. To właśnie ona zapewnia zachowanie ciągłości biznesowej, chroniąc przy tym dowolne środowisko, z nieograniczonym skalowaniem.

Naruszoną reputację przedsiębiorstwa trudno będzie odbudować w krótkim czasie. Acronis Cyber Backup to nie tylko kopie zapasowe, ale również aktywna ochrona danych spełniająca wymagania dzisiejszego rynku. To właśnie ona zapewnia zachowanie ciągłości biznesowej, chroniąc przy tym dowolne środowisko, z nieograniczonym skalowaniem.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ

Acronis Cyber Backup?

Proaktywna ochrona przed ransomware

Proaktywna ochrona przed ransomware nieautoryzowanymi modyfikacjami oraz szyfrowaniem. Acronis Active Protection wykorzystuje sztuczną inteligencję, a także nowoczesne technologie uczenia maszynowego oraz białe listy. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych.

Natychmiastowe przywracanie danych

Czas to pieniądz, dlatego działamy natychmiastowo. Dane przywracane są tak szybko, jak jest to możliwe. Minimalizujemy tym samym czas przestojów dzięki unikalnej technologii przywracania plików lub całego systemu.

Architektura chmury hybrydowej

Dbamy o przejrzystość, która wpływa na komfort obsługi, dlatego zarządzanie wszystkimi funkcjami ochrony danych (w różnych środowiskach) odbywa się wyłącznie w jednym miejscu za pomocą centralnego, ujednoliconego panelu zarządczego. Kopie zapasowe mogą być przechowywane w dowolnym magazynie danych. Dzięki temu można w prosty sposób przywrócić taki element kopii zapasowej, jakiego potrzebujemy, jednocześnie minimalizując czas przestoju.

Poświadczanie blockchain

Poświadczanie blockchain - zapewniające integralność danych dzięki innowacyjnej technologii, bazującej na blockchain, która chroni pliki przed zagrożeniami mającymi na celu ich uszkodzenie lub fałszerstwo.

Bezkonkurencyjna prostota i łatwość obsługi

Dzięki prostemu narzędziu, które zarządza dowolnym zadaniem ochrony danych, zyskujesz cenny czas. Jednocześnie otrzymujesz pewność, że kopia będzie regularnie wykonywana.

Acronis Backup as a Service

Rozwiązanie Acronis powstało z myślą o osobach, które poszukują funkcjonalnych rozwiązań i intuicyjnych. Dlatego też Acronis Backup jest dostępne także w chmurze. Unikasz dzięki temu konieczności rozbudowy własnej infrastruktury, a także konfiguracji. Jedyne, co należy zrobić, to połączyć się z serwerem Acronis Management Server zainstalowanym w chmurze Acronis Cluod Storage. Twoje dane będą bezpieczne oraz dostępne dla użytkownika gdziekolwiek i kiedykolwiek ich potrzebuje.

Potrzebujesz więcej informacji o Acronis Cyber Backup?

Masz wątpliwości lub potrzebujesz kompleksowego wyjaśnienia? Skontaktuj się z Technology Business Partners! Nasz inżynier chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże zaprojektować rozwiązanie dopasowane do Twojego przedsiębiorstwa.

Acronis-text-4

Korzyści z realizowania kopii zapasowych

z Technology Business Partners:

  • 01

    Pełna automatyzacja procesu – nic się nie stanie, jeśli zapomnisz o zrobieniu kopii, ponieważ ona będzie zrobiona za Ciebie.

  • 02

    Przechowywanie danych w różnych lokalizacjach – żadna awaria prądu w Twoim biurze, nie zatrzyma rozwoju firmy.

  • 03

    Atrakcyjna cena – koszt backupu w Technology Business Partners jest definitywnie tańszy i korzystniejszy niż wdrażanie własnego rozwiązania.

Nie trać swojego cennego czasu i już teraz zrób backup
Nie ryzykuj, bo jutro może być za późno

Utrata danych wiąże się z poważnymi konsekwencjami, które mogą zdestabilizować działanie firmy. Natychmiastowe działanie jest więc kluczem do sukcesu.

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest system ERP?

Jest to system do zarządzania firmą, który ułatwia pracę zarówno menadżerom jak i pracownikom liniowym poprzez automatyzację powtarzalnych czynności oraz łatwy dostęp do wszelkich informacji.

Jakie odniosę korzyści z wdrożenia systemu ERP?

System ERP generuje duże oszczędności – firmy, które wdrożyły Comarch ERP obniżyły je średnio o 57%. Uzyskasz również wyższą wydajność ponieważ Twoi pracownicy będą mieli więcej czasu na realizację kluczowych zadań. Ułatwisz sobie podejmowanie decyzji oraz planowanie, dzięki stałemu dostępowi do dokładnych i aktualnych informacji.

Czy system ERP jest wyłącznie dla dużych firm?

Nie systemy ERP są dostosowane również do mikrofirm. Im wcześniejsze jest stadium rozwoju firmy, w którym podjęła decyzję o wdrożeniu ERP tym większe zostaną uzyskane korzyści w przyszłości.

Warto kupić i wdrożyć system ERP samemu czy skorzystać z pomocy fachowców?

Zdecydowanie skorzystać z pomocy fachowców. Pomimo, że systemy ERP są łatwe w obsłudze to ich maksymalne wykorzystanie jest zależne od wdrożonych automatyzacji oraz profesjonalnego szkolenia z obsługi. Po drugie świadomy wybór ERP dla osoby z poza branży jest trudny, dlatego warto powierzyć to doświadczonemu partnerowi.

Czy jak wdrożę ERP to system będzie działać na zawsze?

Wdrożenie systemu ERP jest wejściem na nową ścieżkę rozwoju biznesu. Zakup i udane wdrożenie jest tylko jej początkiem. Systemy ERP odznaczają się dużą elastycznością i zmieniają się na przestrzeni czasu, tak jak zmieniają się firmy oraz rynki, aby zawsze spełniać wymagania użytkowników.