Monitoring

Kompleksowe monitoringi

Systemów i sieci

Bezpieczeństwo sieci oraz systemów powinno być priorytetem dla każdego przedsiębiorcy. Dlatego wszystkie elementy sieci LAN, a także serwery powinny być pod nieustannym nadzorem i ciągłym monitoringiem IT. Wszystko po to, aby zapewnić firmie poprawne funkcjonowanie oraz zapobiec niechcianym awariom, które mogą zatrzymać odpowiednie działanie i rozwój przedsiębiorstwa.

 

Jesteśmy profesjonalistami z ogromnym doświadczeniem oraz praktyką. Dlatego posiadamy własny, innowacyjny system monitoringu, dzięki któremu można nadzorować funkcjonowanie infrastruktury IT wszystkich klientów. Nieustanny proces weryfikacji daje stuprocentową pewność, że wszystkie elementy sieci będą działać w odpowiednim stanie. Nasz monitoring działa natychmiastowo i od razu dostarcza informacji o awarii lub problemie.

Profesjonalny monitoring informatyczny dla Twojej firmy

Technology Business Partner to firma, która realizuje kompleksowe usługi zdalnego monitorowania infrastruktury IT obsługiwanych Klientów. Nasz system jest nieoceniony i bez dwóch zdań niezawodny. Monitoring IT pozwala na dogłębną obserwację oraz analizę infrastruktury IT. Pokazuje, czy wszystkie funkcje działają poprawnie, czy nie pojawiają się krytyczne błędy i awarie, a także nie występują przeciążenia.

Na czym polega monitoring informatyczny?

Zastanawiasz się, na czym tak naprawdę polega prowadzona przez nas usługa monitoringu informatycznego Twojego przedsiębiorstwa? To szeroki zakres działań prowadzonych przez całą dobę - kontrolujemy urządzenia sieciowe (switch, firewall, router), a także monitorujemy poprawność funkcjonowania serwisów, a co za tym idzie dostępnych dzięki nim usług, środowiska sieciowego, sprawdzamy, czy sprzęt komputerowy działa odpowiednio oraz czy nic nie szwankuje w kwestii łączy internetowych i ilości przestrzeni dyskowej.

Nie da się ukryć, że monitoring systemów i sieci jest ogromnym wsparciem dla działań IT. W razie jakichkolwiek problemów oferujemy natychmiastową pomoc i reakcję naszych fachowców. Nie zostawiamy Klienta samego sobie. Zawsze dbamy o jego spokój i zadowolenie.

KORZYŚCI Z ROZWIĄZANIA

w Technology Business Partners:

  • 01

    Przede wszystkim dbamy o doskonałą reputację naszych Klientów. Wszelkie awarie czy błędy powodują niezadowolenie ich odbiorców i sprawiają, że ich wizerunek staje się mniej wiarygodny. Dzięki naszemu monitoringowi minimalizowane jest to ryzyko.

  • 02

    Ponadto stanowimy gwarancję ciągłości działania - wszystkie sieci czy systemy będą nieustannie działały w poprawny sposób i zgodnie z wszelkimi standardami.

  • 03

    Nasza całodobowa analiza i obserwacja w ramach monitoringu IT sprawia, że Klienci otrzymują informacje o stanie technicznym infrastruktury IT niezależnie od pory dnia. To też skutkuje natychmiastowym wykrywaniem awarii u źródła, co znacząco skraca czas przywrócenia systemów do działania.