WDRAZANIE

najdogodniejsze

Rozwiązania IT

Każde przedsiębiorstwo ma swoje indywidualne potrzeby, czego jesteśmy doskonale świadomi. Dlatego też projektujemy rozwiązania IT, jakie są dostosowane do bieżących oczekiwań każdego indywidualnego Klienta. Zaufaj naszemu doświadczeniu i umiejętnościom. We wnikliwy sposób analizujemy wszystkie stawiane przez Klientów wymagania i dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać sprzęt oraz oprogramowanie, które będzie rzeczywiście niezawodne.

Posiadamy ogromne doświadczenie w systemach o wysokiej dostępności. Opieramy się zarówno na rozwiązaniach Open-Source, jak również komercyjnych w zależności od wymagań Klienta. Nasze rozwiązania wykorzystują najnowsze technologie takie jak serwisy "w chmurze", wirtualizacja oraz bardziej tradycyjne rozwiązania bazujące na serwerach fizycznych.

Zastanawiasz się, jak wygląda projekt wdrożeniowy

W Technology Business Partners?

Zaczynamy
od wnikliwej analizy potrzeb każdego klienta

Zależy nam na doskonałej współpracy, wzajemnym zaufaniu i komunikacji, jaka ułatwi podejmowanie decyzji. Dlatego też każdy proces w naszej firmie zaczyna się od wsłuchania w potrzeby klienta, tylko wtedy powstają rozwiązania spełniające oczekiwania. Pragniemy jak najlepiej wejść w skórę przedsiębiorcy, którego obsługujemy. Oczywiście doradzamy mu sugerowane przez nas rozwiązania, jednak nie narzucamy niczego, aby jak najbardziej sprostać jego oczekiwaniom i dać przestrzeń do indywidualizmu.

Opracowanie rozwiązania

W ramach zespołu projektowego wykorzystujemy naszą najlepszą wiedzę oraz doświadczenie i przygotowujemy plan. Do każdego projektu podchodzimy z rozwagą i skupieniem, aby nie przeoczyć żadnego z istotnych elementów wdrażania rozwiązań IT. Chcemy, aby każdy klient ufał nam oraz naszym umiejętnościom, dlatego nasz zespół dba o to, by plany były opracowane w sposób kompleksowy, jak najbardziej klarowny w odbiorze.

Prezentacja
rozwiązania

Działamy w taki sposób, aby wszystkie podejmowane przez nas kroki były jak najbardziej transparentne. Dlatego też po zakończonych spotkaniach w zespole projektowym i po zakończeniu opracowania planu działania na wdrożenie strategii IT pragniemy przedstawić klientom rezultat naszych prac. Prezentujemy rozwiązania wraz z kosztorysem. Dopiero po pełnej akceptacji jesteśmy gotowi do dalszego działania.

Realizacja
projektu

Kiedy już klient udzieli zgody na wdrożenie zaproponowanych przez nas rozwiązań IT, bierzemy się do pracy, aby jak najszybciej móc podzielić się efektem końcowym naszych działań.

Odbiór
projektu

Każde rozwiązanie ma swój początek oraz koniec. Na każdym z tych etapów przedsiębiorca, z którym współpracujemy, jest dla nas najważniejszy. Dlatego po zakończonym etapie wdrażania rozwiązań IT następuje odbiór projektu przez klienta i przekazanie dokumentacji technicznej.

Utrzymanie

Technology Business Partners bierze odpowiedzialność za każdy zrealizowany projekt i wdrożony system, dlatego każdemu klientowi oferujemy usługę utrzymania bieżącego i rozwoju wdrożonych przez Nas systemów.