przedsiębiorca1

TBP zintegrowana obsługa

Informatyczna dla firm

Jesteś ambitnym przedsiębiorcą? Prowadzisz firmę z pasją, rzetelnie wykonując swoje usługi i realizując postawione cele? Niewątpliwie więc oczekujesz tego samego od swoich dostawców usług. TBP stanowi zintegrowaną obsługę informatyczną dla firm, która może przynieść wiele korzyści również w twojej organizacji. Skontaktuj się z nami, a skroimy naszą ofertę indywidualnie do Twoich potrzeb!

Co to jest TBP zintegrowana obsługa informatyczna dla firm?

Przygotowana przez nas kompleksowa oferta informatyczna skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują profesjonalnego partnera w dziedzinie IT. To skuteczne i efektywne połączenie świadczonych usług ze zindywidualizowanym podejściem do klienta. Każdy klient, który decyduje się skorzystać z TBP zintegrowanej obsługi informatycznej dla firm ma swojego indywidualnego doradcę biznesowego oraz inżyniera IT. To gwarancja dobrej komunikacji i transparentności.

Z czego składa się TBP zintegrowana obsługa informatyczna dla firm?

Każde przedsiębiorstwo posiada swoje złożone potrzeby z zakresie rozwiązań IT. Wszystkie są indywidualne i zależne od charakteru prowadzonego biznesu. Rozwój technologiczny spowodował, że coraz trudniej samodzielnie odnaleźć się w złożonym świecie rozwiązań IT. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na skorzystanie z profesjonalnej pomocy w tym obszarze. Świadczymy usługi doradcze w zakresie doboru sprzętu oraz oprogramowania. Znajdujemy na rynku sprzęt w najlepszej cenie organizujemy jego dostawę oraz atrakcyjną ofertę na jego finansowanie leasingiem. Po dostarczeniu sprzętu instalujemy niezbędne oprogramowanie oraz konfigurujemy. Każda wykonana przez nas konfiguracja poza tą niezbędną do użytkowania, robiona jest pod kątem zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa sprzętu oraz systemów, które się na nim znajdują.

Nie da się ukryć, że samo wdrożenie nawet najnowocześniejszego sprzętu i systemów nie przyniesie oczekiwanego efektu, jeśli nie zadbamy o przejście profesjonalnego szkolenia. Dlatego prowadzimy dla naszych Klientów szkolenia powdrożeniowe, na których prezentujemy pełnię możliwości wdrożonych systemów oraz w części warsztatowej uczymy jak w praktyce je wykorzystać. Jako firma odpowiedzialna wobec swoich klientów za wykonaną pracę świadczymy usługi help desku i utrzymania wdrożonych przez nas rozwiązań oraz całej posiadanej infrastruktury IT dla firm. Pragniemy tym samym pokazać, że każdego klienta traktujemy personalnie i z jak największym szacunkiem.

KORZYŚCI

Z obsługi informatycznej firm

  • przede wszystkim uwolniony czas – my zajmujemy się Twoim zapleczem technologicznym, Ty koncentrujesz się na rozwijaniu własnego biznesu. Koniec z czasochłonnymi, manualnymi czynnościami, które nie zawsze przynoszą zadowalające efekty.
  • dynamiczny rozwój biznesu – wdrożenie profesjonalnych narzędzi pomaga firmom poprawić wyniki biznesowe, zagwarantujesz sobie zrównoważony rozwój.
  • komfort wyboru spośród dopasowanych do Twoich potrzeb rozwiązań, ponieważ wszystkie są dopasowywane z myślą o każdym indywidualnym kliencie.
  • łatwiejszy proces decyzyjny – podejmuj decyzje w oparciu o pewne dane, stale aktualizowane dostępne po kilku kliknięciach w systemie.
  • wyższa wydajność pracowników – Twoi pracownicy będą mieć profesjonalne i zautomatyzowane narzędzia do wykonywania pracy, dzięki temu więcej czasu poświęcą klientom a mniej powtarzalnym czynnościom administracyjnym.
  • profesjonalne wsparcie w doborze takich narzędzi informatycznych, które pozwolą się firmie rozwijać. Wiemy, w jaki sposób pomóc, dlatego warto zaufać naszej wiedzy i umiejętnościom.
  • opieka nad rozwojem narzędzi informatycznych realizowana przez specjalistów.