Technology Business Partner to firma, która tworzy nowoczesne rozwiązania ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwami z różnych gałęzi.

Dedykowane systemy tworzone są zarówno z myślą o mikro, jak i małych czy średnich przedsiębiorstwach.

Działamy w zgodzie z określoną przez nas misją, jaką jest zlikwidowanie barier w rozwoju biznesu poprzez cyfryzację procesów. Skutecznie działamy w tym obszarze, aby każde przedsiębiorstwo mogło się skutecznie rozwijać, działać efektywnie i czerpać jak najwięcej korzyści z prowadzonego przez siebie biznesu.

Jednak nie chcemy stać w miejscu, dlatego także i my nieustannie się rozwijamy, aby sukcesywnie realizować naszą wizję dla przyszłości Technology Business Partner, a co za tym idzie dla przyszłości innych firm w Polsce. Pragniemy osiągnąć pozycję lidera rynku w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań IT w przedsiębiorstwach. Dodatkowo bardzo zależy nam na tym, aby wywrzeć pozytywny wpływ na polski biznes i być w stanie stawić czoła wyzwaniom gospodarczym ery 4.0.

Poznaj nas. Jesteśmy doświadczonymi ekspertami, którzy doskonale znają się na wykonywanym fachu. Nasze kwalifikacje, samorozwój i lata praktyki sprawiają, że staliśmy się fachowcami, którym można zaufać.

Albert Brzozowski – założyciel

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych o kierunku telekomunikacja – radiokomunikacja i radiolokacja. Posiada piętnastoletnie doświadczenie w administrowaniu systemami z rodziny Linux, począwszy od pracy jako Operator w Telekomunikacji Polskiej, następnie T-Mobile Polska i Mavenir (Comverse).

Albert posiada duże doświadczenie przy wdrażaniu projektów dla operatorów komórkowych w Polsce. Wieloletni administrator systemów informatycznych i telekomunikacyjnych o wysokiej dostępności świadczonych usługi dla klientów T- Mobile. Bogate doświadczenie i wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych, znajomość zagadnień sieci LAN, load-balancingu. Znajomość rozwiązań High Availability opartych na rozwiązaniach sprzętowych i programowych.

W wolnej chwili Albert oddaje się swoim inżynierskim pasjom poprzez budowanie urządzeń elektronicznych oraz modelarstwo, lubi także zagrać w piłkę nożną. W spółce odpowiada za obsługę klientów od strony technicznej, realizację projektów, wdrożenie nowych produktów.

+48 781 418 168

albert.brzozowski@tbp.com.pl

albert__brzozowski

Partnerzy